top of page
partners 1.jpg
GOpass z rabatem do -15%
dla wszystkich gości Apartamentów-Wakacyjnych
Informacje GOpass:   
tel. +48 720 652 129
e-mail: houseforholiday@outlook.com

reklamacje:
reklamacje@gopass.pl
tel. +48 602 534 363
gopassys.png

Zamów GOpass teraz !

 1. Jeśli nie masz jeszcze karty GOpass, wypełnił formularz rejestracyjny  i prześlij go do nas e-mailem.

 2. Jeśli masz już kartę GOpass- prześlij nam tylko jej numer.

 3. Dla każdego użytkownika (każdej karty) napisz datę początkową jazdy, miejsce i ilość dni na ile chcesz doładować kartę (1-6).

 4. Jeśli kart ma być więcej, prześlij te informacje dla każdej karty oddzielnie.

 5. Otrzymasz od nas fakturę pro forma za doładowanie GOpass.

 6. Tylko po opłaceniu jej w terminie karta zostanie zarejestrowana a usługa wykupiona. Wtedy dostaniesz fakturę końcową.

 7. Karnety gotowe do użytku będą czekały na Ciebie w dniu zameldowania w jednym z naszych apartamentów.

 8. W przypadku jakichkolwiek zmian danych, błędów w formularzu czy problemów technicznych z kartą po dokonaniu zakupu musisz się kontaktować z infolinia GOpass telefonicznie lub e-mailowo lub z obsługą klienta GOpass w kasach TMR. Poza doładowaniem karnetów nie mamy technicznych możliwości na dokonywanie żadnych zmian w karnetach.

 9. Ogólne warunki handlowe, zasady ochrony prywatności RODO, oraz zasady przetwarzania danych w programie GOpass dostępne są tutaj.

form.jpg

GOpass działa międzynarodowo !

Jest to wygodny system przedpłaty za usługi we wszystkich ośrodkach Tatry Mountain Resort w Polsce i Słowacji przy pomocy wygodnej karty rejestrowanej imiennie na jej właściciela.

Usługi obejmują nie tylko ośrodki narciarskie w Polsce i poza jej granicą ale również parki wodne, parki rozrywki i inne.

 

Wystarczy zamówić karty GoPass dla siebie, znajomych i członków rodziny na stronie

www.apartament-wakacyjny.pl podając kilka niezbędnych danych do jej późniejszej identyfikacji

(każda karta ma swojego właściciela).

Następnie należy doładować karty odpowiednim zakresem usług w dogodnym dla siebie przedziale czasowym i już można się cieszyć wolnością jazdy na nartach, pływania czy zabawy w jednym z parków rozrywki.

Kupując lub rejestrując kartę GoPass w jednym z naszych apartamentów otrzymasz doładowanie z rabatem.

Wspólny system GoPass w sezonie zimowym obejmuje następujące ośrodki:

mountain resort.jpg

Szczyrk Mountain Resort (PL) - 16 km od Apartamentu Kustronia

 • Ośrodek górski z przeszło 22 km tras narciarskich

 • 12 wyciągów

 • Maksymalna zdolność przewozowa: 17 700 osób/godz.

 • 230 armatek śnieżnych. Najwyżej położony punkt: 1 211 m n.p.m

 • Najniżej położony punkt: 620 m n.p.m

 • Różnica poziomów wynosi: 591 m

 

Ośrodek Szczyrk Mountain Resort (Szczyrk) położony w polskich Beskidach oferuje szusowanie na 65 ha idealnie rozmieszczonych i wystarczająco długich trasach zjazdowych. Najdłuższa trasa narciarska ma 5,3 km. Dzięki współpracy z sąsiednimi terenami narciarskimi klienci mogą korzystać ze wspólnego karnetu (COS oraz Beskid Sport Arena) na 40 km tras narciarskich. W pierwszym etapie powstała 10-osobowa gondola i trzy 6-osobowe koleje kanapowe, a także nowy system naśnieżania ze zbiornikiem na wodę. Stoki i trasy zostały poszerzone i wyprofilowane oraz powstał nowy budynek wielofunkcyjny - SZCZYRK-GONDOLA - zapewniający kompletne usługi na odwiedzających.

mapa_szczyrkowski_legenda.jpg
jasna.jpg

JASNÁ NÍZKE TATRY (SK)

 • Ośrodek górski z ponad 49 km tras narciarskich

 • 28 kolejek linowych i wyciągów

 • Maksymalna przepustowość ponad 32 684 osób/godz.

 • Ponad 34 km naśnieżanych tras narciarskich

 • Najwyżej położony punkt: 2004 m n.p.m., a najniżej 880 m n.p.m.

 • Przewyższenie wynosi 1061 m

 

Ośrodek Jasná Nízke Tatry (Jasná Tatry Niskie) usytuowany jest na pogórzu Tatr Niskich, które rozciągają się na ponad 80 kilometrach w środkowej Słowacji. Drugim co do wysokości szczytem i jednocześnie najpopularniejszym miejscem w Tatrach Niskich jest Chopok, którego obie strony są połączone kolejkami linowymi.

Obecnie Jasná Nízke Tatry jest największym ośrodkiem narciarskim na Słowacji. Narciarze mają tu możliwość szusowania na wszystkich rodzajach nartostrad, od niebieskich do czarnych, odpowiednich dla początkujących, rodzin z dziećmi, a także dla zaawansowanych narciarzy. Nowoczesny system naśnieżania z 527 punktami naśnieżającymi na 34 km tras narciarskich,  gwarantuje śnieg przez co najmniej 5 miesięcy w roku. Miłośnicy dzikiej jazdy mogą korzystać z 12 stref freeride owych i doskonałego snow parku, lub, Fun Zone. Na szczyt Chopoka można wjechać najnowocześniejszymi kolejkami linowymi 24-osobową kolejką Funitel lub 15-osobowymi kolejkami gondolowymi. Wieczorem można w Jasnej szusować po oświetlonej trasie zjazdowej o dł. 990 metrów. Na Chopoku kursuje 28 kolejek linowych i wyciągów o przepustowości ponad 32 000 osób/godz. Sezon narciarski trwa z reguły od początku grudnia do końca kwietnia.  

Najwyżej położony ski in-ski na Chopoku jest stacją górną kolejek łączących północny i południowy stok drugiego co do wysokości szczytu Tatr Niskich.

 

Jasná Nízke Tatry składa się z dwóch części:

 

CHOPOK PÓŁNOC (CHOPOK SEVER)

Rozciąga się na 82 hektarach, sztuczne naśnieżanie na 24 km przy użyciu 378 lancy i armatek śnieżnych.

W sezonie zimowym  2012/13 uruchomiliśmy dwie nowe koleje linowe: Funitel, 14-ta kolejka linowa tego typu na świecie, zawieszona jest na dwóch linach, co gwarantuje większą odporność na wiatr, oraz Twinliner, który łączy Chopok Północ z Chopokiem Południe. W sezonie zimowym 2013/14 dokończono budowę nowej
6-osobowej kolejki linowej w lokalizacji Lúčky o przepustowości 2 460 osób/godz. Dzięki niej w ośrodku powstały nowe stacje początkowe.

 

CHOPOK POŁUDNIE (CHOPOK JUH)

Długość sztucznie naśnieżanych tras narciarskich po południowej stronie Chopoka wynosi prawie 10 km, które obsługuje 149 lancy i armatek śnieżnych. Ze względu na to, że w ośrodku występuje zazwyczaj wystarczająca ilość naturalnego śniegu, dośnieżanie odbywa się tylko w minimalnym stopniu. Ta część ośrodka koncentruje się na freeriderach, oraz tych, którzy preferują pobyt z dala od tłumu. W ramach projektu połączenia obydwu stron Chopoka, w sezonie zimowym 2012/2013 powstała nowa 15–osobowa kolejka gondolowa Kosodrevina – Chopok, a w sezonie zimowym  2016/17 także 15 –miestna 15–osobowa gondola na odcinku Krupová – Kosodrevina.

Jasna Maps
vysokie tary.jpg

VYSOKÉ TATRY (SK)

 • Przewyższenie wynosi 1820 m

 • Najwyższy punkt: 2625 m n.p.m., najniższy 805 m n.p.m.

 • 20 km tras narciarskich naśnieżanych przez 284 lance i armatki śnieżne

 • Maksymalna zdolność przewozowa ponad 21 500 osób/godz.

 • 20 kolejek linowych i wyciągów

 • Ośrodek górski z 24 km tras narciarskich

 

Tatry to najwyższy masyw górski na Słowacji i jednocześnie najniższe góry wysokie na świecie. W rejonie Vysoké Tatry (Tatry Wysokie) posiadamy koleje linowe w Tatrzańskiej Łomnicy i Starym Smokowcu, a także współpracujemy z ośrodkiem górskim Jezioro Szczyrbskie (Štrbské Pleso).


TATRZAŃSKA ŁOMNICA (TATRANSKÁ LOMNICA)

Najdłuższa trasa narciarska na Słowacji znajduje się właśnie w ośrodku Tatrzańska Łomnica i jest jednocześnie najwyżej położoną trasą narciarską w Europie Środkowej. Trasa charakteryzuje się największym przewyższeniem, z wysokości 2 196 m n.p.m. można zjechać z Przełęczy Łomnickiej do Tatrzańskiej Łomnicy, a cała trasa ma długość 5,5 km. Nartostrady w Tatrzańskiej Łomnicy są odpowiednie dla wszystkich grup narciarzy – od zaawansowanych, przez średnio zaawansowanych do początkujących, którzy mogą skorzystać z łatwych, niebieskich tras w dolnej części ośrodka. Do dyspozycji jest jedna trudna trasa, pięć tras o średnim stopniu trudności oraz sześć tras dla początkujących. Ośrodek w Tatrzańskiej Łomnicy oferuje do 45,9 ha nartostrad o łącznej długości 12 km, przy czym prawie 32 ha są sztucznie naśnieżane dzięki 227lancom i armatkom śnieżnym. Parkowanie w ośrodku zostało rozwiązane tak, aby zadowolić narciarzy – tj. poprzez nowy bezpłatny parking ski in – ski out, zbudowany tarasowo dla 350 samochodów i 10 autobusów.

 

 

STARÝ SMOKOVEC

Ośrodek Stary Smokowiec w przeciwieństwie do Tatrzańskiej Łomnicy koncentruje się bardziej na alternatywnych aktywnościach sportowych, jak snowtubing, jazda na sankach po trasie saneczkowej o dł. 2,5 km oraz funtools – skifox, snowbike, snowscoot. Zimą narciarze mogą szusować na trasach zwanych Jakubkova lúka I i II.

Techniczne wyposażenie ośrodka:

• 2 wyciągi
• 1 kolejka linowa

 

JEZIORO SZCZYRBSKIE (ŠTRBSKÉ PLESO)

Ośrodek narciarski Jezioro Szczyrbskie docenią miłośnicy doskonale przygotowanych szerokich, czerwonych tras narciarskich z pięknymi widokami. Największą atrakcją jest wjazd kolejką linową na Solisko na wysokość 1840 m n.p.m., skąd widać przepiękne szczyty Tatr, oraz cały masyw Tatr Niskich od Kraľovej holi aż po Chopok.  Nad Jeziorem Szczyrbskim oferujemy miłośnikom białego szaleństwa aż 26 kilometrów tras do uprawiania narciarstwa biegowego, oraz ponad 9 kilometrów tras zjazdowych o niskim i średnim stopniu trudności. Oczywiście znajdują się tu także wypożyczalnie nart, snowboardów i serwisy narciarskie, a także szkółka narciarska dla dzieci i początkujących.

Techniczne wyposażenie ośrodka:

 • 3 koleje linowe

 • 5 wyciągi

lomnica.jpg
smokowec2.jpg
Pleso.jpg
legendia.jpg

LEGENDIA - ŚLĄSKIE WESOŁE MIASTECZKO

Legendia
 • Powierzchnia 26 ha

 • Ponad 40 atrakcji

 • 60 lat tradycji

 • Lokalizacja: Park Śląski pod Chorzowem, PL

 • www.legendia.pl

 

Działające od 1959 roku Legendia - Śląskie Wesołe Miasteczko pod Chorzowem o powierzchni 26 ha to największy i najstarszy lunapark w Polsce. Zlokalizowany w górnośląskiej aglomeracji przemysłowej z unikalną „oazą zieleni“ Parku Śląskiego. Na gości czekają te ponad 40 popularnych atrakcji, jak np. diabelski młyn (Legendia Flower), duże samoloty (Dream Flight Airlines) czy filiżanki (Tea Cups), jak również nowości, m.in. Diamond River – ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m, czy Lech Coaster – nagrodzony tytułem Best Coaster 2017 w prestiżowym, branżowym konkursie na najlepszy europejski rollercoaster 2017 roku. Hitem sezonu 2018 jest Bazyliszek – jedyna taka w Polsce rodzinna atrakcja typu Interactive Dark Ride oraz jedna z najnowocześniejszych na świecie.

Spółka TMR posiada 100% udziałów w wesołym miasteczku i zarządza nim od maja 2015 roku. Do końca roku budżetowego 2018 TMR zainwestowała prawie 56 mln EUR w modernizację parku.

TATRALANDIA

legendia.jpg
tatralandia.jpg
 • 21 kąpieli parowych i masaży wodnych, saun oraz zabiegów

 • 26 zjeżdżalni i ślizgawek (6 całorocznych)

 • park wodny z 14 basenami (10 całorocznych)  z wodą termalną, morską i zwykłą

 

Tatralandia Holiday Resort w Liptowskim Mikulaszu (Liptovský Mikuláš) największy na Słowacji, w Czechach i w Polsce całoroczny park wodny, oferuje swoim gościom 14 basenów, w tym 10 całorocznych oraz 26 zjeżdżalni (6 całorocznych), Saunowy Świat Celtów oraz Wellness Paradise.
Tropical Paradise stanowi część raju tropikalnego ze średnią temperaturą 30°C i oryginalną roślinnością tropikalną. Całoroczny klimat tropikalny i naturalne promienie słoneczne są możliwe dzięki oryginalnej folii dachowej, która ze względu na swoją przejrzystość zapewnia gościom możliwość opalania się zarówno latem, jak i zimą. W kompleksie znajdują się cztery nowoczesne baseny, oczywiście można też skorzystać z usług SPA, masaży i innych atrakcji. Nowością w sezonie letnim 2016 było otwarcie Surf Waves Tatralandia, symulatora surfingowego, który wykorzystuje specjalną technologię w formie sztucznej rzeki tworzącej fale podobne do tych w oceanie. W kompleksie Hawaii znajdują się 4 tory o powierzchni 68 m2. Nowa atrakcja z profesjonalnym instruktorem jest odpowiednia dla wszystkich osób powyżej 6 roku życia.

partners 1.jpg
bottom of page